Oferta usług

Fotografia i film

Zlecone ujęcia obiektów, terenów lub imprez rejestrujemy z powietrza zarówno jako sesje zdjęciowe (JPEG, RAW), jak i filmy. Cały materiał zachowany jest w najwyższej rozdzielczości Full HD (1080p) lub Ultra HD (4K) i przekazany Zleceniodawcy na nośniku elektronicznym.

Ortofotomapy

Kompleksową dokumentację zdjęciową placów budowy, terenów pod inwestycje, a także działek budowlanych w postaci ortofotomap przygotowujemy począwszy od zebrania, a skończywszy na przerobieniu odpowiedniej sekwencji dokładnie przygotowanych zdjęć.

Termowizja

Za pomocą naszych rozwiązań i statku powietrznego wyposażonego w kamerę termowizyjną jesteśmy w stanie zaoferować bardzo szeroki zakres usług. Zaczynając od analizy strat ciepła w budynkach, inspekcji uszkodzonych linii energetycznych lub paneli solarnych, kończąc na liczeniu zwierzyny dla leśnictwa czy poszukiwaniu zaginionych ludzi w ratownictwie

Precyzyjne rolnictwo

Nasze drony mogą być również stosowane do innowacyjnych rozwiązań w rolnictwie. Zadanie monitorowania stanu wzrostu upraw realizuje nasza platforma latająca wyposażona w kamerę multispektralną, która jest w stanie wykonać setki zdjęć w bardzo krótkim czasie. Za pomocą tej kamery tworzona jest specjalna mapa terenu w zakresie światła widzialnego (RGB) oraz mapa w bliskiej podczerwieni (NIR). Nałożenie obu map na siebie pozwala bardzo precyzyjnie określić kondycję roślin, a co się z tym wiąże ułatwia efektywne zaplanowanie nawożenia uprawy.

Mapowanie sferyczne 3D

Trójwymiarowe modele krajobrazu naturalnego, obiektów architektury lub terenów zagrożonych, które mają różnorodne zastosowanie, tworzymy za pomocą przestrzennej sieci punktów na niebie wygenerowanej z serii zdjęć zarejestrowanych przez statek powietrzny. Ponadto jesteśmy w stanie stworzyć panoramiczne lub sferyczne (360 stopni) ujęcia terenu z góry, które za pomocą interaktywnej aplikacji mogą być łatwo wdrożone do Internetu.

Drony SAR

Posiadamy w ofercie drony wyposażone w sprzęt dla służb ratownictwa wodnego oraz służb poszukiwania osób. Monitoring tłumów, zgromadzeń, obszarów turystycznych

Leśnictwo

Monitoring terenów leśnych, ocena możliwości wystąpienia pożarów, ocena stanu drzew, wysokości drzewostanu, inwentaryzacja zwierząt, drzew, terenów leśnych, obliczanie obszarów.

Oprogramowanie

Dostarczamy specjalistyczne oprogramowanie dla zastosowań foto, mapowania, panoram sferycznych, modeli 3D.

Ubezpieczenia

Ocena szkód po klęskach żywiołowych, powodziach, upraw rolnych, wałów rzek, terenów zalewowych i innych

Infrastruktura

Kontrola mostów, kontrola słupów i sieci energetycznej, kontrola stacji BTS i innych miejsc trudno dostępnych, możliwość wykonania zdjęć i nagrania filmu w jakości  FHD z odległości 100 metrów od badanego obiektu.

Kamery FLIR

Dostarczamy kamery termowizyjne i osprzęt potrzebny dla bezzałogowych statków powietrznych.

Drony specjalistyczne

Prowadzimy sprzedaż dronów z wyposażeniem specjalistycznym dla: fotografii, termowizji, rolnictwa, geodezji, modelingu 3D oraz osprzętu do dronów.

Serwis dronów

Wykonujemy naprawy oraz modyfikacje dronów, prowadzimy sprzedaż części zamiennych.